חדש בבית אלה

קורסי התמקדות חדשים נפתחים...

הרשמה

רוצה להתעדכן?
הירשם/י לניוזלטר החודשי!

המלצה על קורס דמיון מודרך ו- NLP

המלצה מאת שירלי סלע וינטר,עובדת סוציאלית

הקורס דמיון מודרך - NLP

כשהגעתי לקורס היו לי כמה מטרות. במישור המקצועי רציתי לעבוד ולהרגיש רגועה, לפתח יותר חמלה כלפי הפונים אלי, להצליח להתמודד עם כאב, ולהיות נותנת שירותים סבלנית יותר.

במישור האישי רציתי להיות שלווה יותר, להרגיש בטוחה, נינוחה ולתת יותר אמון בעצמי ובאחרים.

היום לאחר שהסתיים הקורס אני יכולה להעיד בבטחה שכל המטרות הללו הושגו.

בעבודה הפכתי להיות פחות קנטרנית, אני מצליחה להסתכל על הצד החיובי של הדברים, מסתדרת טוב יותר עם קולגות, ואוהבת יותר את המטופלים שלי. כמו כן הצלחתי להתחבר לאנשים שיוצרים אצלי תחושה חיובית לשחרר את הפחדים ופשוט להנות יותר, לשמוח, לצחוק.

זה נכון שברגעי משבר יש לי נטייה לחזור לדרך ההתמודדות הישנה, אבל היום יותר מתמיד, בזכות קולה של המנחה המדהימה חגית ספנסר שהופנם אצלי, אני מהר מאוד נוטשת את הדרך הישנה ומסגלת תסריטים חיוביים, חשיבה חיובית, רגיעה והרפייה אשר מביאים את המציאות שלי למקומות שאני חפצה בהם, למקומות טובים יותר, עם סופים טובים

בנוסף, האווירה שנוצרה בקורס היתה מדהימה, משהו התאפשר בינינו שלא מתאפשר בשום מסגרת אחרת, וקבלנו אחת מהשנייה המון חום, אהבה וקבלה. יותר מזה מה צריך?

תודה מקרב לב לחגית, שהובילה אותי במסע אל האושר שלי תודה שנכנסת לחיי, כי מאז ללא ספק חלו תמורות חיוביות, ואני פשוט מאושרת, יציבה ובטוחה יותר בעבודה, בנישואין, בהורות העתידית, וביני לבין עצמי.

שירלי סלע וינטר, עובדת סוציאלית, מאי 2007.

המלצה על קורס דמיון מודרך ו- NLP
המלצה על קורס דמיון מודרך ו- NLP
חגית ספנסר | רח' השניים 6, כרכור | 052-8916931 | chagit@beitella.co.il | www.beitella.co.il