חדש בבית אלה

קורסי התמקדות חדשים נפתחים...

הרשמה

רוצה להתעדכן?
הירשם/י לניוזלטר החודשי!

טיפול בדמיון מודרך ו- NLP

"ממשבר לצמיחה"

הגעתי אל חגית בעקבות המלצה מחברים, בתקופה של משבר על רקע של פיטורין ממקום עבודה. הייתי מיואש ומדוכדך. איבדתי את האמון בעצמי.

מצאתי אישה חכמה, קשובה ואמפטית. התפעלתי מהדרך שקיבלה אותי ברגישות כבן אדם על כל חולשותי, ויחד עם זאת התייחסה בביטחון ובענייניות לבעיות שהטרידו אותי.

למרות ספקנותי הידועה לגבי השיטות ה"אלטרנטיביות", נפתחתי למגוון של שיטות בהם השתמשה חגית, כדי להנחות אותי לתובנות חדשות ולשינוי גישות.

התברר לי שהטיפול בדמיון מודרך וב-NLP מוביל לתהליכים מרתקים, שבהם אני עצמי מגלה את מקורות עוצמתי האבודה. בהנחייה מובנית חגית הובילה אותי לרמת מודעות אישית שלא ידעתי מעולם. לבסוף יכולתי לכלכל את צעדי הבאים מתוכה עם הפנים לעתיד לאמון מחודש, לביטחון בעצמי ולשמחת חיים.

אחת החוויות המשמעותיות שחוויתי במהלך הטיפול הייתה שיחזור של חוויה מילדותי המוקדמת, חוויה של פחד שבעקבותיה אגרתי כעס רב על הורי. תחושת חוסר האונים מול דמויות סמכותיות והצורך לרצות אותם המשיכה ללוות אותי מאז. בעקבות השחזור והטיפול בחוויה זו התחלתי לשחרר את הכעס וההאשמה כלפי הורי. למדתי לקבל ולהעריך את עצמי. הבנתי שאף פעם לא מאוחר לעשות שינוי, שהאשמה איננה מועילה, ושניתן לקחת אחריות אישית, לבחור בעצמי ולשנות כיוון. הבנתי שחוסר ההערכה שלי לגבי עצמי מפריע לי למצוא עבודה.

התברר לי שבשיטות "אלטרנטיביות" שלגביהן היו לי ספקות קורים דברים משמעותיים ביותר.

חגית הפגינה שילוב של מיומנות מקצועית לצד גישה הומנית אמיתית, כנה ואמפטית.

זכיתי ליחס של תמיכה ועידוד שהשלימו תהליך של דמיון מודרך ו-NLP בהם השתמשה כדי לסייע לי.

היום אני שוב במעגל העבודה. אני מאמין שהאמון והביטחון העצמי שפיתחתי עזרו לי להשתלב שוב במעגל העבודה.

יניב, תל-אביב

טיפול בדמיון מודרך ו- NLP
טיפול בדמיון מודרך ו- NLP
חגית ספנסר | רח' השניים 6, כרכור | 052-8916931 | chagit@beitella.co.il | www.beitella.co.il