חדש בבית אלה

קורסי התמקדות חדשים נפתחים...

הרשמה

רוצה להתעדכן?
הירשם/י לניוזלטר החודשי!

המלצה על קורס התמקדות

קורס התמקדות - המלצה מאת סאלי תדמור, מאמנת אישית

חגית היקרה,

לפני מספר חודשים חברה המליצה לי עלייך כעל אישה שאפשר ללמוד ממנה המון. הגעתי למפגש מבוא לקורס התמקדות איתך, בתקווה שאלמד שיטה מעניינת שאוכל להשתמש בה כמאמנת, וקיוויתי גם שהיא תשפיע עלי באופן חיובי. מכיוון שלמדתי טכניקות רבות, במשך הרבה שנים, בסתר ליבי פחדתי מעוד פגישה משעממת, שאחריה אגיד לעצמי בצער שעלי להמשיך ולחפש קורס אחר, כי הקורס לא מספיק מוצלח.

מיד עם תחילת המפגש הרגשתי תחושה טובה איתך, תחושה שאת מן האנשים ש - practice what they preach. אלו אנשים שלא צריכים להסביר הרבה,
כי מיד רואים שהגישה שלהם לחיים ולאחרים היא מיוחדת, מרעננת, מחזקת, כזו שאפשר ללמוד ממנה. אנשים שנעים להיות לידם וכל אינטרקציה איתם היא משמעותית.

כבר ממפגש המבוא יצאתי בתחושה טובה לגבי מספר נושאים שהטרידו אותי בחיי. ליוותה אותי תחושה של שלווה ויכולת. התרגול הקטן שעשית היה משמעותי בשבילי מאוד. ומאז השתתפתי בקורס שלך והמשכתי להתפתח. אני עובדת בהצלחה על כל הנושאים המשמעותיים בחיי. ליווית אותי בתקופה מאוד טובה בחיי, ואני מרגישה שאת ושיטת ההתמקדות מהוות חלק משמעותי מן ההתפתחות שלי. מאז שלמדתי להתמקד, אני משתמשת בטכניקת ההתמקדות עם כל נושא שמטריד אותי בחיי, וכמעט בכל אימון.

את מלמדת היטב, עם הרבה כבוד למקום שבו אנשים נמצאים כרגע וגם לפוטנציאל שלהם. הקורס שלך הוא חוויה מהנה ומאתגרת. למשל, דוגמא קטנה. משתתפת בקורס אמרה משפט: "קשה להשתנות". ואת אמרת לאחר זמן מה, שאת לא יודעת אם קשה להשתנות או לא, ואנחנו נראה בהמשך. השיחה הזו מייצגת עבורי הרבה מהגישה שלך: מקבלת ומכילה, ועם זאת תומכת ביכולות של הזולת לצמוח ולהתפתח, ומאמינה באופן עמוק בפוטנציאל האנושי.

חוץ מהקורס, יצא לי לשוחח איתך באופן אישי מספר פעמים. וכל פעם כזו היתה תפנית קטנה בחיי. ללא ספק אם אי פעם אצטרך טיפול אישי כלשהו אפנה אלייך.

אני רוצה להודות לך מקרב ליבי על כל מה שלימדת אותי ועל החוויות המשותפות שללא ספק עוד יהיו לנו, ולהמליץ על מפגשים איתך ועל הקורס שלך לכל מי שרוצה ללמוד ולהתפתח, בכל כוון. אני ממליצה עלייך בחום רב לכולם.

 באהבה,
סאלי תדמור,
מאמנת אישית

www.tadmor.biz

פברואר, 2010

המלצה על קורס התמקדות
המלצה על קורס התמקדות
חגית ספנסר | רח' השניים 6, כרכור | 052-8916931 | chagit@beitella.co.il | www.beitella.co.il